AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

Blokada poczty do posłów

Ponieważ nie do wszystkich mogła dotrzeć informacja o blokadzie na publicznych skrzynkach mailowych naszych posłów, więc ją powtarzam w informacjach ogólnych :  Z moich informacji wynika, że posłowie na swoich, płatnych skrzynkach pocztowych „….@sejm.pl”, opłacanych przez Sejm, czyli przez nas podatników, mają założone  filtry antyspamowe, zaprogramowane tak, aby odrzucały jako spam, wszystkie maile w których są słowa sygnalizujące, że nie pochodzą z sejmu, senatu, urzędów państwowych, a jednocześnie sygnalizujące, że mogą pochodzić od osób prywatnych. Na skrzynce płatnej, jest to banalnie prosta sprawa założenie takiego filtra. Możemy więc do nich pisać ile chcemy, a to i tak do nich nie dotrze. To się nazywa “komunikacja z wyborcami”, albo jak mówiono dawniej “pisanie na Berdyczów”. Piszę o tym, gdyż moim zdaniem jest to SKANDAL!!!

One Response to “Blokada poczty do posłów

  1. Do posłów

    Do posłów.
    Przed wyborami obiecujecie wszystko.Dajemy Wam 24 tys zł/m-c pensji,plus 11tys zł na biuro i inne.Po wyborach “spam” nie jesteśmy potrzebni.W następnych wyborach przypomnicie numery naszych telefonów.Otrzymacie SPAM.

    Zobacz więcej: http://olsztyn.wm.pl/98051,Czuja-sie-oszukiwani-przez-spoldzielnie-Walcza-o-swoje-prawa.html#ixzz23k9YcbBi

Comments are closed.