AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

I “po ptokach”!!

100_4943

Komisja Nadzwyczajna (NPS) do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa spółdzielczego VII kadencji Sejmu zakończyła obrady. Po odbyciu 43 posiedzeń Komisja przyjęła „b. pozytywne” sprawozdanie z uzasadnieniem, że nie udało się przyjąć projektu ustawy ponieważ istniały kontrowersje, które nie pozwoliły wypracować consensusu w zakresie podatkowo finansowym.
Opinię Ministerstwa Finansów skrytykowała prof. Wrzołek- Romańczuk, ale to i tak “psu na budę się zdaje”. A w ogóle to co za bzdurne tłumaczenie, przez 2,5 roku nie było możliwości powołania Podkomisji KN aby opracowała zdrowe zasady finansowe? Nie czarujmy się, grupa pilnująca dotychczasowe status quo dopięła swego.
100_4945Koszty KN NPS na dzień 22.07.2015r (  bez kosztów obsługi biurowo-technicznej i kosztów “wysłuchania publicznego”):

http://temidacontrasm.info/kosztowna-komisja/

One Response to “I “po ptokach”!!

  1. szelpon

    Szkoda, że Pan Gos zapomniał zaprosić prawdziwych społeczników, którzy zapewne odpowiednio podsumowaliby pracę tej komisji. Co tam robił Jankowski i dlaczego się schował czyżby znów coś świętował? Jego głos po różnych spotkaniach opłatkowych, jajeczkowych czy też integracyjny znany jest spółdzielcom w całym kraju.

Comments are closed.