AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

Kolejna konferencja spółdzielcza!

Klub Poselski Kukiz’15 zaprasza wszystkich spółdzielców, którzy przegrali postępowania prokuratorskie lub  procesy sądowe  w sprawach przeciwko spółdzielni lub z powództwa spółdzielni.

28 maja br. o godz.  11-tej w Sali Kolumnowej Sejmu odbędzie się Konferencja poświęcona problemowi cichego sojuszu organów powołanych do ścigania przestępstw i wymiaru sprawiedliwości z organami spółdzielni mieszkaniowych.

Celem Konferencji jest pokazanie skali tego zjawiska.

Prosimy zatem wszystkich zniesławionych werdyktami wydanymi przez funkcjonariuszy sądów i prokuratur o udział w Konferencji i złożenie na niej kopii orzeczeń w sprawach udaremnionych przez organy powołane do ochrony prawa. Do każdego orzeczenia należy dołączyć zwięzły opis sprawy. Opis powinien być podpisany przez osobę/osoby,  której dotyczą składane dokumenty.

Deklarację udziału w Konferencji zgłosić należy w terminie  do dnia 24 maja br. Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

 konferencja.spoldzielnie@gmail.com

Nasza witryna wręcz ugina się od  licznych publikacji dotyczących postępowań udaremnionych przez prokuratury i sądy (w tym przez organy najwyższej władzy sądowniczej). Przypominamy tylko niektóre z nich:

Postępowania prokuratorskie:

http://temidacontrasm.info/paralizatory-oslanialy-sadowy-werdykt/

http://temidacontrasm.info/adwokaci-diabla-1/

http://temidacontrasm.info/adwokaci-diabla-2/

http://temidacontrasm.info/pokretna-logika-prokuratora/

 http://temidacontrasm.info/na-mis-ia/

Postępowania sądowe:

http://temidacontrasm.info/mroczny-kraj/

http://temidacontrasm.info/arogancja-wladzy-4/

http://temidacontrasm.info/sedziowie-tez-niehigieniczni/

http://temidacontrasm.info/najwyzszy-znow-oskubal-spoldzielcow/

http://temidacontrasm.info/przeterminowany-interes-prawny/

 

13 Responses to “Kolejna konferencja spółdzielcza!

 1. Petarda

  Dołącz do nas – jedziemy na II Konferencję do sejmu 28 maja 2017 r. g. 11.00 STOP BANDYCTWU W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH! …
  Otrzymałam: ” O odebrane mi bezprawnie mieszkanie, jako członkowi SM “Pojezierze” w Olsztynie, ze zlikwidowaną książeczką mieszkaniową oraz przekazanym wkładem budowlanym na konto Spółdzielni, w tym premia gwarancyjna, walczę od 2000 r. Do absurdalnych i bezprawnych wyroków sądowych przyczynił się znany medialnie radca prawny Lech Obara oraz adw. Edward Ośko, który bardzo świadomie i celowo sprzedał mnie przed SN, jak i Okręgowym w Olsztynie na rzecz właścicielki dwukondygnacyjnego lokalu handlowo-usługowego, wybudowanego między budynkami spółdzielczymi bez pozwolenia i ze środków prywatnych. W 2008 r. obecny prezes Barański uwłaszczył na moje mieszkanie I p. “przybudówki”, a w 2010 r. współwłaścicielka FIRMY “ELTRON” kupiła moje mieszkanie razem ze mną. Oszustwo, oszustwem pogania. Pod szyldem Prokuratury broni się złodziei i oszustów. Manipulują moimi dowodami, pismami oraz protokołami zeznań. Stanowisko prokuratury podtrzymuje Sąd w Olsztynie. Pisma Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej mają olsztyńscy prokuratorzy w głębokim poważaniu. Fałszowana jest dokumentacja geodezyjna, finansowa i budowlana. Uchwała uwłaszczeniowa sobie, akty notarialne sobie i Księgi Wieczyste sobie. Taka jest rzeczywistość, którą poparłam dowodami.”

 2. Petarda

  Prezes Zarządu SM “Nasz Dom” w Radomiu, Eugeniusz Woźniak – pracownik sezonowy – spełniony.
  Miliardy zł. ze zdychającego budżetu na lichwiarskich pożyczkach od OBCYCH w programie od 2002 do 2011 r.
  NIKT nie jest zainteresowany sprawdzeniem strat.
  Nie ma 25% oszczędności w ogrzewaniu, kosztowne audyty nikogo nie interesują. Najważniejsze, że swojacy “nachapani”. Mafia SMRP zlikwidowała nadzór państwa, nadzór NIK-u i grasuje bezkarnie pod parasolem kolejnych najwyższych władz w kraju i parlamentarzystów ( brak ustaw ).
  Dodam o braku rozliczenia miliardów zł. dotacji państwa na wspomożenie budownictwa spółdzielczego.
  Główny finansista kraju nie jest zainteresowany rozliczeniem złodziei.
  Zobacz po ok. 11-tej minucie:
  http://vod.tvp.pl/14819592/06052014

  M+ ……… lokatorskie …….. a ile lichwy się nachapie, ile banków upasie? .. Dlatego brak zainteresowania uczciwymi ustawami Prawa Spółdzielczego. .. http://www.slonecznystok.pl/…/462-kto-kiedy-i-jak-zarabia-n…

  Ponad 20 lat “łapę” na SM trzymał tw, SB-ek, kapuś, pozostał do “odstrzelenia”, rozliczenia plagiat – złodziej, odpowiedzialny za lustracje w SM. Zawartość KRS ( sami prezesi ) – do likwidacji!
  http://www.slonecznystok.pl/spoldzielczosc/opinie/item/466-geneza-i-mechanizmy-korupcji-w-postkomunistycznej-spoldzielczosci.html

 3. Petarda

  Zgłoszenia na Konferencję zaplanowaną na 28 maja w sejmie wysyłamy do 24 maja na adres:
  konferencja.spoldzielnie@gmail.com

 4. Petarda

  Najważniejsze dla właściciela SM jest nowe Prawo Spółdzielcze, ale nawet najlepsze bez eliminacji przestępców w togach – nic nie zmieni.
  Mój znajomy P. Bogusław Owoc z Olsztyna nie przyjął odznaczenia od P. Prezydenta B. Komorowskiego ( WSI pro civili i spółka ) bo nie żyje w państwie prawa – tylko w państwie prawa zorganizowanej grupy przestępczej wymiaru sprawiedliwości. Ale do cholery, zaraz dwa lata i nic się nie zmieniło w SMRP.
  http://temidacontrasm.info/kasta-nadzwyczajnych-ludzi/

  http://temidacontrasm.info/nic-sie-nie-zmienilo/comment-page-1/

 5. Petarda

  Co jest ohydne?
  To, że zmuszają nas opisywać popełniane przez nich przestępstwa, niegodziwości.
  Udowadniać przestępcom z układu zamkniętego to co tworzą, to co znają na pamięć.
  A oni o holokauście na bezbronnej ponad 10 mln. grupie Wyborców, powiedzą, że to malutki procent patologii – BEZCZELNE, KREATURY BEZ SERCA.
  W państwie Jezusa Chrystusa, nawet o jedną ofiarę prezesów i spółka, warto walczyć!
  Swojaków potrafią hojnie wynagradzać, nawet ministerstwami obdarowywać. Zobaczcie Państwo nie ma wyjątku prezenty z lewa do prawa przez centrum marketu na wiejskiej.
  Panowie Budka ( awans za KN NPS ), Szmit ( awans za KN NPS ), Smoliński ( człowiek prezesów ), Dera ( wie o patologii, bo mama mieszka w SM – nic nie zrobił, awans za KN NPS ), Gowin ( kłamał w Olsztynie nie wiedział jak był Min. Sprawiedliwości, ile skarg do ministerstwa wnieśli spółdzielecy na złych prezesów” ), Zoll ( W 1989 brał udział w rozmowach Okrągłego Stołu jako ekspert prawny ), Seremet ( Stanowisko prokuratora generalnego Andrzej Seremet objął 31 marca 2010, urzędował do 3 marca 2016 ) itd. …. Więcej na “Zbigniew Kękuś”.
  Awanse sędziów i prokuratorów za dobrze wykonaną robotę na gojach cdn.

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/skandal-w-sadzie-rejonowym-w-bialymstoku-byli-ministrowie-sprawiedliwosci-niech-gowin-sprawdzi-preze_266021.html

 6. Petarda

  Na konferencję zaprosić CBA, bo na partię rządzącą nie mamy co liczyć.
  Tak jak Prezesi Zarządów SM mają swoje “Halinki”, które na zamówienie prezesa stają się “poszkodowanymi”, żeby mieć wgląd do dokumentów oraz “swoich oskarżycieli posiłkowych”, którzy wiedzą o ukradzionych zeznaniach na policji nie zawiadamiają prokuratury, tak samo każda partia ma swojaków w sądach, prokuraturach KTÓRYM WŁOS Z GŁOWY NIE SPADNIE.
  Dlatego orzekają na zamówienie mafii.
  “FRAJERA ZAWSZE ZNAJDĄ”
  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6562539,wroclaw-lapowki-w-spoldzielni-mieszkaniowej-jest-akt-oskarzenia,id,t.html

 7. szelpon

  Tak Anastazjo zrobimy to bo wszyscy mamy dość patologii w spółdzielniach mieszkaniowych oraz w wymiarze sprawiedliwości, którego to wymiaru pracownicy orzekający i postanawiający są szczęśliwymi posiadaczami mieszkanek w SM i pod parasolem immunitetów udają , że wszystko jest OK.

 8. Anastazja

  Pokażmy i udokumentujmy ten sojusz “organów powołanych do ścigania przestępstw i wymiaru sprawiedliwości z organami spółdzielni mieszkaniowych”, o którym napisała Temida.
  Ustawodawca musi zobaczyć, jaki rozmiar bezprawia panuje w spółdzielczości mieszkaniowej i jak zarządy manipulują przepisami przy aprobacie sądów i prokuratur.
  Zbierzmy wspólnie argumenty na rzecz konieczności zmiany ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.

Dodaj komentarz