AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

Konferencja.

Konferencja

Konferencja pt. “Udokumentowane nieprawidłowości w postępowaniach sądowych oraz prokuratorskich w zakresie spółdzielczości mieszkaniowej a nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych zgłoszona przez Klub Kukiz’15”

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=909025E483B6E9ECC125812C004B9CF4#

KONKLUZJA :

kompletna demoralizacja ochrony prawa  jest podłożem  anarchii rozkładającej nasze państwo.

Koleżankom i Kolegom, którzy mieli odwagę uczestniczyć w konferencji, żeby oznaczyć ten problem oddajemy honory.

Tych przedstawicieli elity politycznej naszego kraju, którzy pod pozorem obrony Konstytucji zamiatają pod dywan degenerację w szeregach trzeciej władzy pytamy:

Czego bronicie? Praworządności kraju, czy raczej chodzi parawan dla własnych grzechów? Złóżcie mandaty bo jesteście zbędni. Stanowione przez Was akty prawne są martwe bez prawidłowo działającej ochrony prawa.

16 Responses to “Konferencja.

 1. Emma102

  W molochu warszawskiej MSM Energetyka – walne zgromadzenie/2017 jak zwykle w małej sali bez klimatyzacji. Kworum stanowili pracownicy z pełnomocnictwami i ściągawkami. Prezydium walnego, przewodniczył i krętaczył głosowaniem, syn jednego z największych polskich deweloperów – Robyg . Członkowie sp-ni, którzy występowali podczas tego spektaklu, traktowani byli obcesowo – ze stałym odbieraniem głosu, który należał tylko do ludzi prezesa. Rada nadzorcza- osoby te same co zawsze. Szkoda słów. Tylko ustawowe zmiany mogą być sensownym antidotum na to państwowe spółdzielcze bagno.

  • Anastazja

   Emmo, większość z nas uważa, że jeżeli już pracownicy spółdzielni mają uczestniczyć w walnym, to powinni mieć swoją wyodrębnioną część WZ i zakaz wstępu na pozostałe części.

   • Petarda

    15.02.15 r. TK nakazał zrobić porządek z fikcyjnymi członkami SM.

 2. Emma102

  Wczorajsza informacja – jak się ma do naszych starań ? Chyba nie najlepiej to wygląda …
  http://finanse.wp.pl/spoldzielnie-mieszkaniowe-rzad-przyjal-projekt-noweli-6128271634884225a

  • Anastazja

   To dziwne przyspieszenie. O cały rok. Jeszcze niedawno z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa wychodziły informacje, że projekt ministerialny będzie procedowany “w II kwartale 2018 r.”

   • TEMIDA

    Anastazjo, może to jednak skowronki zwiastujące wiosnę. Zobaczymy.

   • Petarda

    Nasz społeczny, obywatelski “budzik” ich zmusił, szkoda tylko, że do pozorowanych napraw Prawa Spółdzielczego.
    Za dużo mają “haków” na ustawodawcę.

    Zwróćcie uwagę, P. D. Tusk przez parę lat próbował zrobić porządek ze zorganizowaną grupą przestępczą pod dowództwem Panów Domagalskiego i Jankowskiego.
    Powiedziałam mu, że popieramy druki 819 i 515.
    Nie zdołał, nie potrafił swoich projektów PO, przeforsować! P. Domagalski nie pozwolił.

    Tak, mamy nadzieję, że Pan Jarosław Kaczyński nas wysłucha.

  • Inzynier

   “Jak dodaje CIR, znowelizowane przepisy mają wejść w życie po 14 dniach od daty ich ogłoszenia w Dzienniku Ustaw (jeden artykuł zacznie obowiązywać po 12 miesiącach od publikacji).”

   Czy wiadomo o ktory artykul chodzi?
   Poza tym mam rozumiec ze wszystko juz jest klepniete?

   • Inzynier

    Dobra znalazłem.
    Oczywiście po 12 miesiącach wejdzie w zycie artykuł mowiacy o tym ze lustratorami nie moga byc osoby zwiazane ze spoldzielniami. Potrzebuja wiec roku zeby dobrac sobie ekipe ;D

    Druga sprawa to fragment nowelizacji:
    “Od dnia powstania wspolnoty wlasciciele lokali sa obowiązani uczestniczyć w wydatkach zwiazanych z eksploatacją i utrzymaniem nieruchomosci stanowiacych mienie spółdzielni, ktore sa przeznaczone do wspolnego uzytkowania przez osoby zamieszkujace w określonych budynkach lub osiedlu.”
    Hmm, zatem co to za regulacja? SM bedzie sie na to powolywac i probowac obciazac czym sie da tych mądrych ktorzy uciekli. Co sądzicie?

 3. Petarda

  Ustawa pod dyktando prawdziwych właścicieli, a nie skompromitowanych, skorumpowanych parlamentarzystów z poprzednich kadencji.
  Oni się napracowali, zwłaszcza w mediach i nic nie zrobili – zapłaciliśmy im sowicie i po każdej kadencji trzy pensje!
  Mówimy dosyć, czas na młodych, którzy są pierwszą kadencję w sejmie.
  “Liderzy spółdzielczości” się mądrzą – to pokażcie swoją ustawę i zaproście na swoją konferencję.
  Niebezpieczeństwo, że złodziej dóbr intelektualnych, główny lustrator, nadzorca P. J. Jankowski SLD, ZRSMRP “zagospodarował” nowych posłów. Niedługo się przekonamy.

  Zapis, kto działa na szkodę Polski i Polaków – konfiskata mienia i więzienie o zaostrzonym rygorze.
  Zwrot tego co ukradli.

  A tak, kolejne obiecanki, cacanki?
  http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/ustawa-o-spoldzielniach-mieszkaniowych,57,0,2326585.html

  Powołać Komisję Nadzoru Spółdzielczego, zakończyć ponad 26 letni holokaust na bezbronnej ludności cywilnej w SMRP. Zakończyć rabunkową gospodarkę, usunąć Amber Gold ze SM, Stop bandyctwu spółdzielczemu.
  Domagalski i Jankowski – katami spółdzielni mieszkaniowych. ( Odpowiedzialni za lustracje )

  A swoją drogą jak długo złodziej, plagiat będzie dowodził we władzach spółdzielni?

 4. slusarz

  I przestańcie pieprzyć o szkodliwości wpływów politycznych na niezawisłość prokuratorów i sędziów, bo bardziej szkodliwa od presji formalnej jest ta praktykowana nieoficjalne. Czerwona linia działa bez przerwy od czasów Stalina.

  • Anastazja

   Sędzia, któremu nie chce się czytać akt ani zaglądać do ustaw spółdzielczych. Prokurator, który zleca śledztwo komisariatowi policji współpracującemu z pobliską sm wobec której jest prowadzone to śledztwo. Policjant, który nie spieszy się z zabezpieczeniem dowodów. Wszyscy po kolei jak dzieci we mgle – w tym szaleństwie jest metoda. Czy ktoś w tych “kompetentnych inaczej” stracił już stanowisko lub wyleciał z branży za rżnięcie głupa?

Dodaj komentarz