AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

“Maszynce do głosowania” – STOP!!

Screenshot_1Screenshot_2Screenshot_3Screenshot_4images***********************

OD WITRYNY:

Dziś ta PiS-owska “maszynka do głosowania”, na posiedzeniu Komisji Infrastruktury ODRZUCIŁA wszystkie nasze poprawki do tego ministerialnego GNIOTA, które w naszym imieniu i w imieniu Klubu Kukiz’15 złożył PAN POSEŁ J. SACHAJKO.

Poniżej link do filmu jak “maszynka” głosowała. Polecam szczególnie sam koniec filmu:

“Kto jest za odrzuceniem”? Wszystkie “łapki” z PiS w górze.

DSC05287http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=B96E1CB4B42E2905C1258155002C5A30#

 

2 Responses to ““Maszynce do głosowania” – STOP!!

 1. Anastazja

  Posłuchajcie, jaki niekompetentny jest wiceminister Smoliński – twierdzi, że tylko spółdzielcy opłacają fundusz remontowy (na nagraniu posiedzenia komisji, o godz. 18:33:52). Teraz już wiemy, jak to się stało, że jego Departament Mieszkalnictwa zaprojektował taki gniot jak druk 1624/1666. Może udział w szkoleniu dla lustratorów by pomógł?

 2. Endriu

  Mocny zdecydowany tekst!
  Reakcja Pani Senator adekwatna do skandalicznej postawy wielu parlamentarnych decydentów. Znanej od lat.
  W sprawach spółdzielczych “dobra zmiana” okazuje się bez żadnej zmiany, a nawet gorzej! Gdzie zapodziały się słuszne poglądy oraz działania PiS z nowelizacji 2007 roku? Czy PO też utraciło tamten zgodny ze społecznym interesem legislacyjny animusz?

  Zbyt wielu przedstawicieli tzw. elit wspieranych przez spółdzielczo – pochodne negatywne lobby funkcyjne /z wdzięczną wzajemnością!/ znowu udaje ślepych i głuchych na oczywiste, od dawna powszechnie znane patologie.

Dodaj komentarz