AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

“NIE-rządy prezesów”

W zasadzie nawet nie będziemy komentować bo po co.

To samo się komentuje

PrzechwytywanieMorena 1Morena 2

********************************************

Od witryny:

W wyniku wojny “buldogów prezesowskich”, w tej LWSM już prawie nie zostało nic co mogli by jeszcze zawłaszczyć. A w najbliższym czasie wyrokiem sądu, ta LWSM będzie też pozbawiona Rady (nie)Nadzorczej.

7 Responses to ““NIE-rządy prezesów”

 1. Emma102

  W warszawskiej spółdzielni Bródno rado-zarząd baluje na koszt zwykłych spółdzielców. No cóż, jedni świętują, a drudzy protestują …z przyczyn jakże dobrze nam wszystkim wiadomych !!!
  http://www.targowek.info/2017/10/spoldzielnia-brodno-swietuje-40-lecie-mieszkancy-pikietuja/?utm_source=wp&utm_medium=sg&utm_campaign=trendy

 2. Marcus

  Z OSTATNIEJ CHWILI:
  1) Jak doniosły nam “zaprzyjaźnione wiewiórki” spółdzielcy, którzy zaskarżyli do sądu wybór RN w sposób opisany powyżej SPRAWĘ PRZEGRALI. Naszym zdaniem przegrali ją mimo przedstawionych dowodów, także dlatego, że chcieli ją prowadzić w tajemnicy przed wszystkimi. Nawet termin rozprawy utajnili.Sądy bardzo lubią taką tajemniczość. Coś w końcu o tym wiemy.
  2) Również to samo źródło donosi nam, że z uwagi na brak możliwości szykanowania jednej z “NIEPOKORNYCH” w tej SM, rozpoczęto szykany wobec Jej współmałżonka w jego miejscu pracy.

 3. Petarda

  PiS ponosi pełną odpowiedzialność za 2 letnie nic nie robienie w sprawach likwidacji Amber – Gold w Spółdzielniach Mieszkaniowych.
  Powstanie Polska Siła, która zabierze zdrajcom spółdzielców polskich POPiS -owi po 50% głosów w pogoni do darmowego bez kontroli koryta.
  http://temidacontrasm.info/sm-y-w-kolejce-do-bankructwa/

 4. Marcus

  BINGO “ŚLUSARZ” !!!
  Oto dane przew. tej Rady (nie)Nadzorczej Lechonia Całunia:
  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/33072
  To jeden z tych “buldogów”, które się pogryzły o profity z tej SM.

 5. Emma102

  Powyższy temat i wszystkie w nim problemy, to praktycznie obraz każdej sp-ni mieszkaniowej. Nadużycia, zawyżanie kosztów , brak – lub ustawianie przetargów, mieszkania dla swoich, nieusuwalni prezesi bez absolutorium, skandalicznie organizowane i zmanipulowane walne zgromadzenie etc. Koszmarne spółdzielcze eksperymenty dokonywane są na żywym organizmie swoich członków. W miejsce sm Morena Gdańsk można spokojnie wpisać msm Energetyka W-wa, czy jakąkolwiek inną spółdzielnię. Temat bardzo gorący – bo dłużej tak żyć nie można !!!

 6. slusarz

  Te dwa wyjadacze to pewnie pisklaki byłych sekretarzy w strukturach PZPR. W domu słyszeli jakie chwyty ojciec stosował, żeby utrzymać dupę na stołku.

Dodaj komentarz