AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

“Obiecanki – cacanki” ??

“Co nam zostało z tych lat …?”

Kaczyński w obronie spółdzielcówWięcej tutaj: http://slonecznystok.pl/spoldzielczosc/opinie/item/1364-czy-jaroslaw-kaczynski-dotrzyma-slowa.html

13 Responses to ““Obiecanki – cacanki” ??

 1. Petarda

  PiS i pozostali partiokraci to ZDRAJCY SPÓŁDZIELCÓW POLSKICH!
  W NASTĘPNYCH WYBORACH, ŻADEN SPÓŁDZIELCA, SPOŁECZNIK, WSPIERAJĄCY NAS KOLEGA – NIE GŁOSUJE NA PARTIOKRATÓW.

  Kto nie pozwala na procedowanie i daje fory prezesom, aby gnębili, okradali, uprowadzali i nie informowali właściciela?
  P. D. Tusk?
  Skład Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych Ustaw (druk 1533)
  Kaczorowska Alicja – przewodnicząca – PiS
  Kilian Jan PiS
  Krupka Anna PiS
  Lassota Józef PO
  Leśniak Józef PiS
  Młyńczak Aldona PO
  Mordak Robert Kukiz 15
  Mrówczyński Aleksander PiS
  Suchoń Mirosław Nowoczesna

  DLACZEGO CI POSŁOWIE SIĘ TAK DŁUGO ZA NASZĄ KASĘ – URLOPUJĄ?

 2. Petarda

  Dzisiaj usłyszałam w TV: “Jarosław Kaczyński wykazuje się konsekwencją”.
  I zaraz pomyślałam – W blokowaniu procedowania ustaw spółdzielczych, likwidujących Mafię Amber – Gold w SMRP. Przed wyborami przypomną sobie “frajerów maszynki do głosowania”. … Panie Prezesie już niżej na kolanach, pełznąć na łokciach na żebry do Pana – nie potrafimy. Zlituj się dobry człowieku nad niewolnikami XXI w. – ofiarami katów pod przywództwem ( ponad 20 lat ) Panów: Alfreda “Antoniego” Domagalskiego, PSL, SB-ka, kapusia, tw i Jerzego Jankowskiego SLD, “plagiata”, złodzieja dóbr intelektualnych – ukradł kobiecie pracę doktorską.
  Konstytucja Kwaśniewskiego, dała możliwość prawną grabieży Polski.
  Zdjęła odpowiedzialność prawną i osobową urzędników, prezesów
  – CAŁKOWICIE.
  Zostali bezkarni pod parasolem ochronnym – przestępców w togach i tych, którzy powinni pilnować interesów Suwerena.
  https://temidacontrasm.info/obiecanki-cacanki/

 3. Petarda

  Prawdziwy właściciel po raz kolejny się upomniał o uczciwe zapisy Prawa Spółdzielczego. Czy PiS wysłucha nas?
  Czy sprawą się zajmie przed wyborami? Czy celowo sprawę “rozmyje” włączając do procedowania kilka projektów?
  Jak to zwykle robiła mafia pookrągłostołowa.
  Czy sojusz POPiS we wrzucaniu us “do zamrażarki” to pewniak?
  Jak długo jeszcze, wyborca nie będzie mógł odwołać posła ZDRAJCĘ? Mówimy o potężnej ponad 10 mln. armii mieszkańców zasobów SM. Pozostawionych w wielkich łapach “miłosierdzia” mafii SMRP!
  Jak długo pozwolimy na kompromitację spółdzielczości!
  Nie reagowanie na skargi spółdzielców przez najwyższe władze, opłacane przez spółdzielców, powołane do obrony nas i naszego majątku. Władza powinna nam służyć, a nie interesom przestępców i tych w togach – też.
  To hańba, żeby współpracownik SB-ka, tw, kapusia P. A. Domagalskiego PSL, dowodził bezkarnie i bez kontroli.
  Kompromitacją Państwa Polskiego jest pozostawienie drugiego co do wielkości majątku w kraju pod nadzorem skompromitowanego lustratora – plagiata. WSTYD!
  Jesteśmy w posiadaniu dowodów na celowe nie podejmowanie czynności lustracyjnych lub wykonywane na zamówienie zainteresowanego prezesa – przez co spółdzielnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej.
  Do procedowania ustaw spółdzielczych powołać posłów, którzy w sejmie są po raz pierwszy. Podziękować starym zmęczonym niewydolnym “fachowcom”, którzy przez parę kadencji nie potrafili zrobić porządku z ustawy z sitwą P. Domagalskiego i P. Jankowskiego. Również dać spokój Paniom Masłowskiej i Staroń. Ich czas się skończył.
  WŁAŚCICIEL BIERZE SPRAWY W SWOJE RĘCE. Sam pisze( do roku ) sobie ustawy i żąda realizacji przez swoich pracowników w sejmie. Posłowie powinni służyć właścicielowi, suwerenowi A NIE MAFII AMBER SMRP.

 4. Petarda

  PiS nie rzuca słów na wiatr, będą nowe zapisy prawa spółdzielczego? Po 25 latach – zlikwidują patologię w SM?
  Czy ominą “szerokim łukiem”?

  „Prawo i Sprawiedliwość, państwo rządzone przez Prawo i Sprawiedliwość stoi i stać będzie po stronie zwykłych obywateli. To każdy z Polek, każda z Polek, każdy z Polaków ma czuć się bezpiecznie i ma wiedzieć, że państwo będzie chronić uczciwych ludzi i nie zezwoli na patologię.”
  https://www.youtube.com/watch?v=5grTf95a4jI

 5. Petarda

  P. P. Jarosław Kaczyński nie kłamał: “W obronie mieszkańców”, tylko zapomniał dodać PIERWSZEGO SORTU!
  Dla nich ( wspólników ) ustawy spółdzielczości mieszkaniowej
  “wrzucają do zamrażarki”, “zamiatają pod dywan”.
  CELOWO NA ZAMÓWIENIE.
  Jedynego naszego sprzymierzeńca w sejmie, pozwolili UPOKORZYĆ!
  Żaden poseł z lewa do prawa przez centrum nie stanął po jej stronie. Żaden kolega klubowy nie podał ręki, jak zdrajca spółdzielców polskich, niejaki P. P. Grupiński ( PO ) wyrzucał ją z KN NPS, której była pomysłodawcą.
  BO ZA DUŻO WNOSIŁA POPRAWEK NA KORZYŚĆ “FRAJERA”? Do dzisiaj nie mamy uzasadnienia tej haniebnej decyzji.
  Nawet niejaka P. P. Ewa Kopacz nie raczyła przeczytać naszego do niej, pisma rozpaczy “O zdyscyplinowanie 25 “chuliganów” z KN NPS”. P. Bronisław Komorowski na nasze pismo odpowiedział, że bierze pod uwagę głosy obywateli, niestety nie napisał w który dzień i po którym deszczu.
  O zdrajcy spółdzielców P. D. Tusku pisałam i mówiłam wiele razy – próbował parę lat zrobić porządek ze zorganizowaną grupą przestępczą. P. P. Dera, mówił mi, że patologię zna bardzo dobrze, bo jego mama mieszka w SM. Złożył wniosek o wysłuchanie publiczne i się nie pofatygował. P. P. Nowak jak na KN zobaczyła “frajerów” miała straszny dyskomfort, b. P. P. Ostrowski powiedział mi uczciwie, będę głosował za spółdzielnią, a wszystko co Staroniowa to na nie. Prawdę powiedziała P. P. Bublewicz, że na spółdzielczości się nie zna, ale mi i P. P. Staroń życzy powodzenia. B. P. P. Gos bardzo się denerwował, szybciej pracowaliby, gdyby nie poprawki Pani Lidzi. A słowa ( KN NPS ) i czyny P. P. Masłowskiej wynagrodzą im prezesi “Jeszcze prezesi, będą nam dziękować”. P. M. Gowin ma spółdzielców tam, gdzie sądy wyroki TK. Na spotkaniu w Olsztynie mówił, że popiera ( i D. Tusk ) pracę P. L. Staroń, słyszał jak na spotkaniu mówiłam o sitwie SM i co? W pogoni do koryta zapominają o nas – do wyborów.
  Niektórzy spółdzielcy mają nadzieję, że idzie nowe lepsze pod sztandarem PiS. Niestety Marysia Pawelec nie może się czuć bezpieczna. “Do d… z taką pomocą”. Na żebry to ona już chodzi, takie rady jej nie są potrzebne! A może na ulicę? Biednych, sponiewieranych, okradanych, zaszczutych, nieinformowanych spółdzielców niewolników XXI w. przygarnie KOD?
  https://www.youtube.com/watch?v=o792OanN-Ts

 6. Petarda

  “DOŚĆ ZŁODZIEJSTWA W SPÓŁDZIELNIACH”, KTÓRE KWITNIE OD PONAD 25 LAT, DZIĘKI TAKIM “USŁUŻNYM”:
  Wybrano 26 posłów do Komisji Nadzwyczajnej NPS – ustawy spółdzielcze.
  W tym 25 ZDRAJCÓW SPÓŁDZIELCÓW, PRAWDZIWYCH WŁAŚCICIELI.
  Celowo zrywali posiedzenia, żeby nie można było procedować.
  Ustawy spółdzielcze wrzucili do “zamrażarki”. WSTYD!
  RACHUNEK PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH.

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADKOMND&NrKadencji=7&KodKom=NPS

  http://temidacontrasm.info/kosztowna-komisja/

 7. TaMaRa

  Cóż mogę dodać ? Złodzieje i oszuści , wyzyskują , wysysają i obiecują gruszki na wierzbie a jak się ktoś sprzeciwia lub ma swoje zdanie to wypowiadają najmy lokali garaży a to wierzchołek góry lodowej . Pracowników ,nie mówię tutaj oczywiście o NAJJAŚNIEJSZYM !! Zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Metalurg,, z Dąbrowy Górniczej ale o ,,zwykłym,, szarym pracowniku gdzie zarobki w porównaniu do Zarządu to nie ,,widełki,, ale przepaść i różnica rzędem KILKUNASTU tyś złotych.
  Prezesa SM,,Metalurg”uważa się za Boga, ubliża i poniża, a za nim Pani V -ce Prezes, która nie ma pojęcia nawet o tym co robi, !
  Za PiS-em to nie jestem , ale mam nadzieje że nadejdzie taki dzień kiedy ktoś zrobi z tym porządek.

 8. Petarda

  Jak spełnią obiecanki ( PiS ) to na recydywy przyjdzie sprawiedliwość razem z prawem ( i już nie kolesi ). Na policji 4 godz. wyjaśniałam, różnice w zbyciu obiektu Muza, własność wszystkich właścicieli SM “Jaroty” w Olsztynie w “wielkich łapach” Prezesów Zarządu P. Przedwojskiego, P. Piechockiej i P. Wałeckiego pod czujnym okiem kumpli z Rady Nadzorczej.
  A utrudnianiem przeniesienia własności lokalu przez 11 lat, własności jednego członka spółdzielni. Nie stosują prawa, bo takie jest ponad “chuliganem” i BOGACĄ SIĘ KOSZTEM WŁAŚCICIELA CO JEST ZABRONIONE. Mamy nadzieję, że tym razem nie się uda “śmierdzącej sprawy, zamieść pod dywan” – jak sprawy uprowadzenia ponad 8 mln. zł. z kont budynków, premii od państwa na docieplenia budynków. Mamy nadzieję, że nareszcie Prezes Sądu Najwyższego P. Kuczyński, zdejmie “parasol ochronny” z P. R. Przedwojskiego i sprawiedliwości stanie się zadość…
  http://temidacontrasm.info/recydywa-do-kwadratu/

 9. Petarda

  Dzięki niezatapialnym “prawdziwym” spółdzielcom z “hakami” na partiokratów NIE MAMY BRONI NA ZŁYCH PREZESÓW.
  Nasi milusińscy na sztandarach nieśli szczytne hasła, gdy po garbach spółdzielców dopadli do korytka – dostali amnezji.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2458825.html

 10. Czarek Meszyński

  Ten plakat to istna perełka…
  Czy wiadomo z którego roku pochodzi?
  Ja optuję za rokiem 2004.

 11. Endriu

  Dawno temu, za kilku kadencyjami, za wielu wzniosłymi hasłami… Ludzie PiS-u ci sami, a spółdzielczo nie tacy sami.
  Spółdzielczą żarliwą wrażliwość racz im wrócić Panie!
  Czy tak się stanie?

Dodaj komentarz