AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

OKUPACJA ŚSM !!

Z OSTATNIEJ CHWILI – W OBECNEJ CHWILI TRWA OKUPACJA BIUR ZARZĄDU WARSZAWSKIEJ ŚSM !!

Po druzgocącej wczorajszej klęsce na Walnym Zgromadzeniu członków ŚSM w Warszawie, które zostało zwołane przez KRS w PKiN, w dniu dzisiejszym dotychczasowa prezes zarządu (odwołana przez Walne), zabarykadowała się w biurach ŚSM.

Krystyna RubikByła prezes zarzadu

W Walnym wzięła udział niespotykana ilość Członków Spółdzielni – 482!!!  Prezes Rubikowa, mecenas Mamiński (syn) i działacz PiS zostali odwołani Za odwołaniem ich głosowało 478 osób – a 1 osoba ich poparła! Wybrano 15 osobową nową Radę Nadzorczą. Cuda się w Polsce jednak zdarzają! To było wydarzenie. Niektórzy nigdy nie byli na takim walnym i nawet nie marzyli, że doczekają tak pięknego dnia. Nie jeden miał łzy w oczach.

Wyniki w ŚSMDzisiaj nowa rada nadzorcza z nowym zarządem ŚSM pojawiła się w biurowcu spółdzielni, gdzie “leśne dziadki” z firmy ochroniarskiej “Solid” broniły dostępu do windy i pomieszczeń biurowych i zastali pokoje biurowe zaryglowane od wewnątrz. To tworzenie twierdzy z siedziby biur ŚSM miało miejsce w ubiegłym tygodniu.Trwa okupacja Spółdzielni.
Decyzją wczorajszego Walnego zgromadzenia, odwłano poprzednią radę nadzorczą i wyłonioną nową. Pierwszą decyzją nowej rady było odwołanie (byłej już prezes) Krystyny R., która zabarykadowała się w swoim gabinecie. Jak się było władcą kilkadziesiąt lat (a rodzina Rubików to takie zawodowe prezesy) to detronizacja ma prawo boleć
Jest policja, prawnicy. Trwają negocjacje, jest nerowo.
Do spółdzielni przybywają kolejni członkowie, będzie nocna okupacja? Oczywiście prokuratura, policja i KRS, który zwołał walne zgromadzenie, umywają teraz niczym Piłat ręce.

A oto zawartość lodówki w biurze zarządu:

Zawartość lodowek zarzaduCoś te butelki z “męskim” napojem jakby pustawe. Czyżby pito w pracy? No, nie możliwe żeby “taka”prezes w pracy piła.

***************************************************************************************************************************************

Krystyna Rubik, była prezes zarzadu, w jasnym płaszczyku (niewinności ???) około 18-ej, przez szpaler Policjantów, z teczką dokumentów pod pachą opuściła Siedzibę spółdzielni. Skandal!!! W teczce mogły być bardzo ważne dokumenty, a policja pozwoliła je wynieść? SKANDAL!!

10 Responses to “OKUPACJA ŚSM !!

 1. MacEloe

  Po prawie miesiącu od ostatniego wpisu na naszej witrynie, w którym pisaliśmy o sytuacji w ŚSM w Warszawie, tu jest link do aktualnego artykułu w tym temacie:
  http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,17222402,Milionowe_dlugi_spoldzielni__Zarzad_prosi_o_modlitwe.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=najpopularniejsze
  Jeszcze jest “otwarty” w całości, ale nie wiem do kiedy.

 2. szelpon

  Skoro pozostała tylko radość to niech ci będzie. Zarówno młodzi jak i starzy są okradani. Młodych przybywa nawet u mnie gdyż cisną ich kredyty. Portfel boli wszystkich.

 3. Marcus

  Wiecie co mnie najbardziej cieszy?
  Popatrzcie na to zdjęcie z tego Walnego. PRZECIEŻ TO SĄ MłODZI LUDZIE (a konkretnie młode dziewczyny), a nie takie stare repy jak wiekszość z nas!

  • szelpon

   Uważaj Markus co piszesz ? Są wśród tego grona młodzi ludzie wspierający takiego trepa jak np. ty. To właśnie oni wspomagają tą stronę i inne często pomimo nawału prac zawodowych i domowych. Jak stracisz tych ludzi to pozostaną ci emeryci siedzący z nudów na kompie i płaczący w stylu weźta, zróbta, nic się nie da.

   • Marcus

    To już nawet nie można się cieszyć widząc młode, ładne dziewczyny, walczace o to samo co i my? Przecież właśnie na tych młodych nam bardzo zależy.

 4. szelpon

  Była krótka z dzisiejszej zadymy migawka na Polsacie ok. 16. Ale to żaden przekaz. Media są do kitu. Dziwi mnie natomiast brak dziennikarzy na Walnym. Skoro nakręcili aferę w programie Państwo w państwie to dlaczego tam nie byli w dniu 14-12-2014? Ciekawe czy capo di tutti capi skomentuje to na komisji sejmowej 18-12-2014

 5. MacEloe

  No to się oficjalne “przekaziory” nie popisały!! Prezerwatywy, “szczekanie” Niesioła”, siedziba SLD, koty, tańsze ksero i tym podobne BZDETY były wazniejsze od tego co się stało wczoraj i działo się dzisiaj w ŚSM!! I to na wszystkich “kanałach”. A może nie było pozwolenia jakiegoś “capo di tutti capi”?

 6. szelpon

  Q….two tej sytuacji prawnej polega na tym, że gdyby członkowie wsadzili tą babę i jej towarzystwo na taczki i wywieźli to policja i prokurator zaraz się uruchomią. W odwrotną stronę to nie działa np. kary za przyspawanie się do stołka służbowego przez najemnego pracownika. Jak byśmy zrobili taki numer swoim pracodawcom w miejscach gdzie pracujemy to paragraf się znajdzie. Niestety nie dotyczy to naszych najemnych sezonowych pracowników zatrudnionych w SM.

Comments are closed.