AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

Ostrowiec – ciąg dalszy

Pod poniższym linkiem, są najnowsze informacje o sytuacji w Ostrowcu:

http://www.tvp.info/16166926/13082014-1730

Screenshot_1

Zapraszam do obejrzenia – naprawdę warto

Dochodzą do nas wieści, że podobno syndyk szuka wraz z Sędzią Komisarzem “innego” rozwiązania problemu, bo “sprawa zrobiła się polityczna”. “Innego”, to znaczy już widzą, ze nie bedzie im tak łatwo obciążyć kosztami niegospodarności zarzadu SM “Hutnik” mieszkańcow blokow na Polnej. Jednak mimo, że pomoc obiecał im także Minister Sprawiedliwości, nadal żyją w stresie i niepewności.

Nasze wcześniejsze publikacje:

http://temidacontrasm.info/krzyk-rozpaczy-z-ostrowca-swietokrzyskiego/

http://temidacontrasm.info/ostrowiecki-horror-c-d/

http://temidacontrasm.info/ostrowiec-historia/

http://temidacontrasm.info/kradl-falszowal-dokumenty-kary-unika/

6 Responses to “Ostrowiec – ciąg dalszy

 1. Marcus

  Widać zbliżajace się wybory do samorzadów, bo aby zdobyć jak najwiecej popularności dla “swoich”, nawet “Wybiórcza” porusza temat budynków na Polnej w Ostrowcu.
  Tutaj jest link do artykułu, który w zasadzie powiela to co i my, i lokalna ostrowiecka gazeta, i parlamentarzysci, i jeszcze wielu, wielu innych, już od bardzo dawna publikujemy i powtarzamy: JEDEN, WIELKI PRZEKRĘT: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,16524517,Polna_wola_o_pomoc__Problemy_mieszkancow_z_hutniczej.html

  • Endriu

   Dzięki Markusie za aktualizację ostrowieckiej papraniny fałsz-prezesów sm oraz organów, które nie potrafią /nie chcą/ skutecznie łobuzów rozliczyć – prawnie oraz materialnie!

   A ilu podobnych cwaniaków w bardziej zakamuflowanych numerkach nie tkniętych przez tzw. sprawiedliwość po polsku?

   Chora spółdzielczość w chorym kraju. Jakże łatwo toto się potrafi przekabacić w “draństwo
   w państwie”.

 2. Endriu

  Jako uzupełnienie o tej paskudnie aspołecznej sprawie trzeba dodać, że z tytułu przekształcaenia przejętych ok. 3 tysięcy lokali zakładowych na tzw. własnościowe spółdzielcze zarząd w minionych latach pobrał od mieszkańców łącznie wielomilionowe kwoty. Jednak wbrew umowie z syndykiem upadłej huty nie wpłacał tych pieniędzy do huty za kupione
  w szemranych okolicznościach mieszkania zakładowe! Od szeregu lat nowy zarząd chce, aby mieszkańcy dwóch starych budynków spłacili owa wielomilionowe zadłużenie wobec huty.

  Te żądania m. in. przez prezesa i jednocześnie zapracowanego drogiego lustratora, którego lustrował inny kolega lustrator z Ostrowca, znany ze wspólnych lustracji na dalekiej Warmii.

  Nieodpowiedzialność, naigrywanie się wręcz
  z odpowiedzialności – oto jedna z istotnych przyczyn skandalicznych relacji w tzw. obywatelskim społeczeństwie, w tzw. wolnym , demokratycznym państwie prawa.
  Czyjego prawa, skoro nawet wyroku
  4 lat do odsiadki dla byłego prezesa przez wiele lat organy tzw. sprawiedliwości nie chcą wyegzekwować?! Skoro nie można skutecznie unieważnić decyzji
  o lipnym kupnie 3 000 mieszkań od huty, uznanej nawet przez sądy za bezprawne?!

  Znajomym tych prezesów jest poseł, Jarosław Górczyński, bezpartyjny z listy PSL. Wyrósł jako działacz tej starej małej spółdzielni a ujawnić raczył swe prawdziwe oblicze w poselskiej wypowiedzi, iż każda krytyka choćby drobnych prezesów sm jest atakiem na spółdzielczość! Czy ten poseł i jak zadbał o los skrzywdzonych spółdzielców, czy o prezesów?

  • Endriu

   Korekta drobnego uchybienia:
   Poseł pryncypialnie rzekł o krytyce choćby drobnych UCHYBIEŃ prezesów.
   O drobnych prezesach nie odnotowano jego wypowiedzi.

 3. szelpon

  Autentyczny przekaz. Gratulacje dla autorów i uczestników. Takich programów na faktach autentycznych można nakręcić wiele i się nakręca. Problemem pozostaje fakt, że redaktorzy stacji mają takie przekazy gdzieś, gdyż ich ten problem nie dotyczy. Reasumując grupy przestępcze mają się dobrze jak np. gen. Kiszczak zaś pozostali nadal borykają się z lokalną komuną i lokalnymi przestępcami w togach.

 4. Petarda

  Dzielni KOLEDZY z Ostrowca!
  Wzorcowy przykład działań zorganizowanej grupy przestępczej. O tym i podobnych problemach wiedzą Prezydent, Premier, Marszałek, Posłowie, Senatorowie, Org. Międzynarodowe. Wiedzą o przestępcach w togach.
  Dlaczego tolerują bezprawie???

Comments are closed.