AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

PATRZYMY na “ŁAPKI” posłów PiS – transmisja z obrad Komisji Infastruktury

12132439_358284754342210_811202454994196403_oDZIŚ pierwsze czytanie społecznego projektu nowelizacji UoSM.

JAK ZACHOWAJĄ SIĘ POSŁOWIE PiS ??

Link do transmisji:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=607566135C0EF1D3C125813F00324BFB#

 

 

20 Responses to “PATRZYMY na “ŁAPKI” posłów PiS – transmisja z obrad Komisji Infastruktury

 1. Petarda

  Dziś w Sejmie odbyła się konferencja organizowana przez Klub Poselski Kukiz’15 na temat planowanych przez Prawo i Sprawiedliwość zmian w Kodeksie Wyborczym dotyczących m.in. likwidacji jednomandatowych okręgów wyborczych oraz dyskusja nad projektem ustawy autorstwa Kukiz’15, mającej na celu wprowadzenie JOW na wszystkich szczeblach Samorządów.
  W konferencji uczestniczyli przewodniczący rad gmin i miast, prezydenci, wójtowie, burmistrzowie, sekretarze gmin, radni, starostowie, przedstawiciele Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawiciele związków powiatów, przedstawiciele ośrodków wsparcia ekonomii społecznej, przedstawiciele ruchów obywatelskich, samorządowcy, posłowie i Obywatele w liczbie około 500 uczestników i 40 prelegentów;
  Na konferencji wystosowano apel do Prezydenta o rozpisanie referendum w sprawie zmian w ordynacji wyborczej oraz o zawetowanie ustawy autorstwa PiS, która stoi w sprzeczności z ideą państwa obywatelskiego. Zwrócono się do wszystkich polskich opcji politycznych, organizacji społecznych oraz mieszkańców gmin, powiatów i województw o działania na rzecz niedopuszczenia do zmiany Kodeksu Wyborczego proponowanej przez PiS. Wszystkim Uczestnikom ogromne podziękowanie za przybycie i błyskawiczną mobilizację. Potrafisz Polsko!

  “Trzy minutowa pigułka”.
  https://www.youtube.com/watch?v=JbBU-Sy_LNU&feature=youtu.be

 2. Anastazja

  Koledzy Jankowski i Sułowski siedzieli jak trusie podczas posiedzenia Komisji. Ale po co mieli się wysilać, skoro usłużny Kazimierz S. grzecznie wykonał, co mu wcześniej zlecili.

 3. Inzynier

  No i jak? Odwalili czy nie odwalili?

  • TEMIDA

   Nie odwalili Inżynier, tylko zamrozili. Powołali podkomisję w Ministerstwie Infrastryktury i tam go skierowali do procedowania. W bliżej nieokreślonej przyszłości.

   • TEMIDA

    Sorry: podkomisję w Sejmowej Komisji Infrastruktury.

   • Patrol

    No to mamy czarno na białym, że umorzone środki unijne na termomodernizację i raty kredytów na budowę dawno spłaconych z funduszu remontowego nie omijają kont partii PiS

   • Marta

    W związkiu z czym bardzo jej pasuje perspektywa kontynuacji tego procederu.

 4. Petarda

  Koleżanki i Koledzy, otrzymałam wiadomość od Agnieszki Wojciechowskiej van Heukelom.
  Plagiat, który ukradł kobiecie pracę doktorską ( z 99 kolegami z KRS ) chce “dopaść” i załatwić naszą Koleżankę.
  KRS broni czegoś, czego nie posiada. A nie posiada zaufania prawdziwych spółdzielców właścicieli, posiada tylko tych, których zauważyła dzisiaj na Komisji MIiB w sejmie nasza Koleżanka P. Renata – swoje wierne wojsko “od prezesów”.
  Dlatego rozumowanie zorganizowanej grupy “chuliganów” jest błędne.
  Jak można walczyć o coś, czego nie mają?
  Gdybyśmy mieli swoich prawdziwych przedstawicieli w sejmie, powołalibyśmy komisję do zbadania zbrodni na Majątku Narodowym popełniona przez “chuliganów” WSI pro civili KOMOROWSKI I SPÓŁKA i jak mówił na spotkaniu w Olsztynie P. Red. Wojciech Sumliński rozliczając wymienioną – NIE BĘDZIE POTRZEBY rozliczać Mafii SMRP.
  Kochani proszę o wiadomość, czy pełnomocnik KRS P. Marek Chmaj to ta osoba?
  http://archiwum.gf24.pl/profesor-do-wynajecia-znany-konstytucjonalista-promotorem-doktoratu-oszusta/

 5. Petarda

  Jesteśmy z Wami – trzymamy kciuki za powodzenie
  AKCJI ODZYSKANIA WOLNOŚCI SUWERENA.
  Ponad 10 mln. grupy niewolników XXI w. wykorzystywanych przez
  ponad 26 lat – jak “maszynki do głosowania”.

 6. szelpon

  Społecznicy dają radę

  • TEMIDA

   Tak. Byłoby już po nas, gdyby nie czujność Kolegów, którzy penetrują strony sejmowe i gdyby jakiś siódmy zmysł nie postawił nas na nogi. W polityce nie ma czystych reguł gry. PiS też gra ze spółdzielcami w durnia. Kiedy zaczęli wydziwiać z przepustkami do sejmu, nie było wątpliwości, że mają zamiar nas przewieźć. Tylko Wasze oczy ich powstrzymały.

   Dziękujemy Koleżankom i Kolegom, którzy takim migiem stanęli na wysokości zadania.

   • Moro

    A najbardziej na łapki należy patrzeć ministrowi Smolińskiemu. Zwąchał się z naszymi kacykami i widzi tylko michę miodu. W tym jego bublu, z powodu którego nasz projekt został dzisiaj skierowany na boczny tor, są w większości przepisy pogarszające aktualnie obowiązujący stan prawny. To jest działanie na naszą szkodę, w szczególności na szkodę tych, którzy kupią w przyszłości spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu w nowo wybudowanym przez spółdzielnię budynku. Mam nadzieję, że wyborcy w Gdańsku będą wiedzieli co zrobić z tą informacją przy najbliższych wyborach.

   • Petarda

    Moro,
    do wyborów to jeszcze zdążą się “nachapać” i “załatwić niejednego frajera”.

   • slusarz

    Petardo do wyborów zostało już mniej czasu niż potrzeba na załatwienie pozwolenia na budowę. Inna sprawa, że w Infrastrukturze siedzi już jeden taki co to najbardziej rozrabiał przeciwko nam na komisji nadzwyczajnej w ubiegłej kadencji, więc go spółdzielcy w Olsztynie wylogowali z ławy sejmowej. Nazywa się Jerzy Szmit. To ministerstwo to jakaś agentura naszej krajówki w radzie ministrów:

    blachy dla ministrów Adamczyka i Żuchowskiego
    https://www.youtube.com/watch?v=YE8eY31Fb5g
    http://mib.gov.pl/2-Kierownictwoministerstwa.htm

   • Endriu

    Szmit nie startował w ostatnich wyborach parlamentarnych. Choć szefował regionalnej strukturze PiS. Na listę nie pozwoliła mu demonkratyczna centrala. Ciągnął się za nim ujwniony pozamałżeński ogon, sprzeczny z patriotycznie głoszonym i rodakom usilnie zalecanym pro rodzinnym modelem.
    Ponadto bodaj dwukrotnie raczył utracić prawo jazdy. Zatem jako specowi od ruchu drogowego partia powierzyła mu transport w min. infrastruktury.

    Spółdzielca zeń doświadczony. Był w radzie nadzorczej sm. W zarządzie SKOKu.
    Prezesi z sm nie są mu obcy. Z jednym nawet wystąpił o coś tam w sprawie owoców miękkich.
    Za to onegdaj twardo stał przeciwko normalnym relacjom w spółdzielczości mieszkaniowej. Normalka.

Dodaj komentarz