AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

Redaktor do Mecenasa.

Sprostowanie do wcześniejszej wersji wpisu:

Niniejszym prostujemy podaną przez nas na stronie http://temidacontrasm.info/ nieprawdziwą informację, że radca prawny Jarosław Ostrowski z z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Toruniu, reprezentuje SM „Osiedle Zacisze” w sporach z Cezarym Meszyńskim. Oświadczamy jednocześnie, że wg obecnej naszej wiedzy, radca prawny Jarosław Ostrowski z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy z siedzibą w Toruniu, nie jest i nie był pełnomocnikiem w/w SM „Osiedle Zacisze”, w tym sporze z Panem Cezarym Meszyńskim. Przepraszamy w związku z tym radcę prawnego Jarosława Ostrowskiego z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Toruniu za podanie nieprawdziwej informacji na stronie http://temidacontrasm.info/, oraz bezprawne rozpowszechnianie na tej stronie Jego wizerunku.

******************

2119042-jaroslaw-ostrowskiRadca prawny – Jarosław Ostrowski (z Warszawy)

ODPOWIEDŹ

Czarek Meszyński

 Czarek Meszyński -Redaktor Naczelny Czasopisma Intenetowego “Osiedle Zacisze – moja mała ojczyzna” – nr w Rejestrze: Pr 3464

One Response to “Redaktor do Mecenasa.

  1. Magda Bonarowska

    Ciekawe, ile pieniędzy spółdzielców poszło na fanaberie pani prezes, która poczuwszy się obrażona do żywego zdjęciami i opisami kiepskiego stanu zarządzanej przez nią nieruchomości, uznała za stosowne wynajmować dość drogą kancelarię prawniczą do walki z człowiekiem, którego działaniem kieruje dbałość o dobro wspólne, jakim jest mienie spółdzielców.

Comments are closed.