AGORA członków polskich SM ( i nie tylko)

U Bodnara…

trzeba zrobić porządek.

RPO - Adam Bodnar

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar

Skandaliczną odpowiedź otrzymała z biura Rzecznika Praw Obywatelskich p. Krystyna Rudol,

krystyna-rudol

która została ograbiona  przez  Czarnkowską Spółdzielnię Mieszkaniową z perfidnym udziałem poznańskiego wymiaru. Pani Krystyna jest  klasycznym przykładem small  biznesu złupionego przez zepsuty do szpiku kości układ  zarządów spółdzielni mieszkaniowych z machiną sądową.  Co się w tej sprawie działo przez niemal ćwierć wieku i ilu sędziów i obrońców z urzędu, którzy też są przecież częścią wymiaru sprawiedliwości, upaprało w tej sprawie  swoje ręce,  to jest po prostu

zgroza

A teraz jeszcze infekuje tą sprawą swój prestiż Urząd  Rzecznika Praw Obywatelskich. W odpowiedzi, której udzielił p. Krystynie główny specjalista mgr. Artur Jakimiuk jest tylko jedno zdanie prawdy, to zaznaczone ramką w kolorze czerwonym:

Rzecznik 1 — kopia

Rzecznik 2 — kopia

Reszta to dwie strony bredzenia, kluczenia i mącenia, którego celem jest spławienie niepodważalnych obywatelskich racji:

http://temidacontrasm.info/arogancja-wladzy-4/

jolanta-czajka-balon

SSO Jolanta Czajka- Bałon

Wprowadziliśmy do wyszukiwarki imię i nazwisko, żeby sprawdzić kim jest osoba w urzędzie powołanym dla obrony praw obywatelskich, która osłania złą wiarę w  działaniu urzędu powołanego do sprawiedliwej ochrony prawa i praworządności  oraz jaki był dotychczasowy przebieg jej kariery zawodowej. Pierwszy link jaki wyrzuciła wyszukiwarka jakby wiele tłumaczy:

https://www.salon24.pl/u/domniemanieniewinnosci/510185,czym-skorpka-za-mlodu-czyli-sedziowska-mentalnosc

Z Bodnarem też trzeba zrobić porządek, bo jaki szef taki urząd.

Coś mu się pomieszało i zamiast obywatelskich, zaczyna pilnować interesów korporacyjnych. Wróble ćwierkają, że bardzo się zaprzyjaźnił z naszą wierchuszką i na zlecenie Jankowskiego  w najbliższym czasie z biura rzecznika do Trybunału ruszy skarga o zbadanie zgodności z Konstytucją niektórych zapisów ostatniej noweli ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.  Nawiasem mówiąc z noweli z dnia 14 czerwca 2007r ( Dz.U. nr 125 poz. 873)  nasza Centrala rękami Trybunału przy udziale takich instytucji jak Urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, Sądy, i różne grupy poselskie wykosiła cała masę przepisów służących interesowi szeregowych członków spółdzielni mieszkaniowych. Jak widać polka zaczyna się od nowa.

Mamy nadzieję, że aktualny Trybunał nie będzie, jak poprzedni, na swojej  stronie internetowej chował personaliów wnioskodawców, bo my chcemy wiedzieć, kto nam szkodzi.

4 Responses to “U Bodnara…

 1. Petarda

  Temido,
  afera i nie tylko warszawska ma swoją ofiarę Panią Jolę.

  Kto odda życie w walce ze złymi naszymi pracownikami, kto zostanie bestialsko zamordowany – żeby PiS DOTRZYMAŁ OBIETNIC WYBORCZYCH?

  Ile jeszcze ofiar, żeby działalność katów, oprawców, gangsterów, partiokratów, “oskarżycieli posiłkowych”, kanalii zostało ujawnione?
  Po ujawnieniu aneksu do WSI Komorowski i spółka – wszystko będzie jasne.
  Dzisiaj “władza” widzi uprowadzone pieniądze i komisja vatowska ujawni geszefty. Tu ofiar nie było!

  A w ponad 27 – letniej działalności Mafii SMRP
  ile okrucieństwa, utraty zdrowia, mienia, życia, dorobków pokoleń, łez, bezsilności w walce właściciela?
  Wstyd.

  Nadzieja w P. Prezydencie, który powinien dwa lata temu ujawnić aneks i powinien wywiązać się z obietnic, dać respektowaną, uczciwą ustawę PS lub odrębną TYLKO dla mieszkaniówki nie więcej, niż 50 art. o którą prosiłam Pana Ministra Andrzeja Derę na Jubileuszu Stowarzyszenia Niepokonani 2012 w Warszawie w dn. 6.10.17 r.
  Przekazałam P. Min. nasze pismo – czekamy na odpowiedź.
  O zainteresowanie naszymi sprawami w walce z patologią w SM
  również prosiłam P. europosła R. Czarneckiego w przerwie programu Studio Polska – pismo z prośbą wręczyłam.
  Miałam czas na przekazanie P. posłowi, braków w zapisach PS, UoSM i które należy uzupełnić.

  Czas na realizację próśb wyborców – ponad 10 mln. grupy właścicieli SM!
  “Andrzej Duda oficjalnie podpisał swoją umowę programową, w której zobowiązał się jako prezydent do wypełnienia 10 punktów. Będę prezydentem, który słucha i służy obywatelom; Będę prezydentem dialogu, porozumienia i rozmowy; Będę prezydentem, który przywróci Polakom zaufanie do państwa i poczucie godności; Będę prezydentem, który troszczy się o bezpieczeństwo Polaków; Będę prezydentem, który buduje państwo uczciwe i sprawiedliwe; Będę prezydentem, który z troską i zrozumieniem odnosi się do każdego obywatela; Będę prezydentem Polski przyszłości. Silnego, sprawnego państwa w centrum zjednoczonej Europy; Będę prezydentem Polski dumnej ze swojej historii, swoich przodków i korzeni, Polski, która pamięta i czci swoich bohaterów; Będę prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, kiedy powinien być arbitrem; Będę prezydentem aktywnym, który chce korzystać z inicjatywy ustawodawczej”

 2. Marcus

  Taka jakby GLOSA do tego co pisze Temida. Glosa mówiąca o innych przedstawicielach TYCH, którzy CHCĄ UCHODZIĆ ZA ELITĘ PRAWNĄ NARODU:
  http://www.tvp.info/34322066/sedzia-z-koscierzyny-poszukiwany-listem-gonczym-nie-stawil-sie-w-areszcie-sledczym
  http://www.tvp.info/34322316/wyrok-sadu-najwyzszego-korzystny-dla-wyludzaczy-vat-prokuratura-prowadzi-sledztwo
  O sprawie Sądu Okręgowego w Krakowie to mi się już nawet nie chce pisać.

Dodaj komentarz